spring

وبلاگي براي معرفي انواع گل

spring
social
aboutدرباره وبلاگ

موضوعات موضوعات
spring

وبلاگي براي معرفي انواع گل

تصاویر زیبا گل رز جاودان و جعبه گل ها


جعبه گل
رز جاودان هفت رنگبرای مشاهده جعبه گل و رز جاودان های  بیشتر به سایت گل فروشی گندم مراجعه کنید .(0) نظر

گل شیپوری و انواع آن

مقدمه

تیره گل شیپوری دارای گیاهان علفی با اشکال متفاوت است. تیره گل شیپوری Araceae متعلق به راسته چمچمه‌داران است. چمچمه در این گیاهان نرم ، گوشتی و چوبی نشده ، غالبا ساده ، سبز و یا رنگین و کم و بیش رشد یافته است. گلها نر ماده ، دارای پوشش یا فاقد آن تک‌جنس و بی‌پوشش و یا نازا هستند. میوه به صورت سته و گیاه دارای دستگاه ترشح کننده اسانس و یا لوله‌های شیرابه‌دار است. تیره گل شیپوری دارای 105 جنس و حدود 1500 گونه است که اکثر آنها در مناطق استوایی گرم می‌رویند.
اختصاصات دستگاه رویشی

گیاه این تیره که بیشتر در نقاط مرطوب و مردابی می‌رویند. گیاهانی پایا و دارای ریزوم غده‌ای مانند آر وم و واجد انشعابات همپا هستند. بعضی از گیاهان این تیره دارای ساقه گوشتی غده مانند هستند و برخی از آنها دارای ساقه چوبی ولی خزنده و یا بالا رونده هستند که تقریبا حالت چسب دارند و ساقه آنها نیز دارای ریشه‌های هوایی آویخته متعدد است.

اختصاصات دستگاه زایشی

گل آذین همیشه شامل میله (اسپادیس) غیر منشعب و حامل گلهای بدون دمگل است. گل ها تقریبا همیشه کوچک و بدون دم گل هستند و بطور عادی به سختی دیده می‌شوند. ولی در عوض چم چمه یا میله دان اکثرا بسیار بزرگ و به شکل صفحه‌ای برگ‌مانند یا گوشتی ضخیم و معمولا دارای رنگهای شفاف و درخشان است.


نافه شامل دو چرخه دوتایی ، یا سه تایی از پرچمهایی است که در پایین بهم می‌چسبند. در گلهای تک جنس مانند گلهای آروم ، گل نر فقط به یک پرچم کاهش می‌یابد و مادگی گلهای ماده نیز که در حالت عادی دارای سه برچه‌اند، گاهی فقط به یک برچه تقلیل پیدا می‌کند. دانه‌ها زاویه‌دار و محصور در توده‌ای گوشتی و آبدار حاصل از لعابی شدن کرکهای ناحیه بند یا شالاز هستند و آلبومن آنها گوشتی و آبدار است.
جنس گل شیپوری

این گیاهان علفهایی پایا و دارای غده زیرزمینی هستند. برگهایشان پیکانی و اسپادیس آنها در قاعده دارای گلهای ماده کاهش یافته به یک تخمدان یک خانه است و بعد از آنها گلهای نر قرار می‌گیرند که هر یک دارای یک پرچم متورم است و پس از این گلها ، گلهایی نازا روی اسپادیس قرار دارند که برهنه و متورم بوده و به صورت گرزی هستند.


اسپادیس معمولا بوسیله چمچمه‌ای سبزینه‌دار محصور می‌شود که در حاشیه آزاد و اندکی بالاتر از قاعده معمولا کمی تنک و فشرده است. از این جنس در ایران 7 گونه نام برده شده است که بیشتر آنها در نواحی شمالی و برخی در غرب ، بخش شرقی و بخش مرکزی انتشار دارند.

کاربرد و اهمیت اقتصادی

گیاهان تیره گل شیپوری (Araceae) به هیچ وجه گیاهان دارویی نیستند. برخی از آنها مانند کوکوکازیا غده خوراکی دارند و از دانه مونسترا دلی سیوزا که در ایران در گلدان کاشته می‌شود، در مکزیک عطر می‌گیرند. آنتوریوم به علت داشتن اسپات قرمز رنگ و با دوام چرمی از گلهای گران قیمت و زیستی است.


ایشاردیا امریکانا که اسپات سفید دارد به عنوان زینت در آپارتمانها نگهداری می‌شود و همیت گیاه را گل فروشها به غلط به نام آروم ، گل شیپوری ، گل بومی و یا گل عروس می‌نامند. غده‌های ضخیم برخی از گل شیپوریها سرشار از مواد نشاسته‌ای است و در عوض میوه آنها به شدت سمی است. از برگ و ریزوم گونه‌ای به نام آکوروس کالاموس روغن می‌گیرند که مصارف صنعتی دارد.


گل شیپوری

گل های رنگارنگ شیپوری با برگ های کشیده لک دار، حس پویایی و شادی در بیننده می آفرینند. این گیاه علفی و گلدار در زادگاه خودش، جنوب آفریقا، گیاهی همیشه سبز است و در زمین های باتلاقی رشد می کند؛ و در نواحی سردتر، گیاهی خزان کننده است. بواسطه ساقه های زیرزمینی(ریزوم) خود به عنوان گیاهی چند ساله شناخته می شود.


 

 گل شیپوریبرگ ها بسته به گونه یا واریته های مختلف بین ۴۵-۱۵ سانتیمتر طول دارند و در بسیاری از آن ها لکه های سفید رنگی بر روی پهنه برگ مشاهده می شود. البته برگ ها در ابتدای رویش، سبز رنگ هستند و بعد از مدتی لکه های یاد شده، بر روی آنان تشکیل می شوند.

آنچه که ما به عنوان گل در این گیاه می شناسیم در واقع برگواره (Spathe) نام دارد. گل آذین (مجموعه گل های نر و ماده) اصلی گیاه در میان برگواره قرار دارد و اغلب زرد رنگ (گاهی نارنجی رنگ) است.چندین گونه مهم گل شیپوری عبارتند از:

Z.aethiopica متداول ترین گل شیپوری است با رنگ های بیشتر سفید رنگ که به راحتی به یک متر ارتفاع می رسد. طول برگ ها به ۴۵ سانتیمتر می رسد و در اواخر زمستان و طی بهار بیشترین میزان گلدهی روی می دهد.Z.elliottiana با نام Golden Arum lily شناخته می شود که برگواره هایی زرد رنگ دارد و در طی تابستان گل می دهد.

 Z.rehmanniiهم در تابستان گل می دهد و رنگ گل ها صورتی رنگ مایل به ارغوانی است. حدود ۴۰ سانتیمتر ارتفاع و ۳۰ سانتیمتر عرض دارد. به سرما بسیار مقاوم است و تا منفی ۲۵ درجه را تحمل می کند.


  


به غیر از گونه های طبیعی این گیاه، امروزه گونه های دورگه بسیاری تولید شده اند که به دورگه های رنگی معروف هستند، و امروزه گل شیپوری بواسطه همین دورگه ها و نه بواسطه گونه های طبیعی اش به عنوان گیاه زینتی شناخته میشود.این گیاهان از نظر طیف رنگی بسیار متنوع هستند و مناسب کاشت در باغ و گلدان اند. حتی می توان از آن ها به عنوان گیاه آپارتمانی استفاده کرد. در این صورت هر چند گل نمی دهد ولی به عنوان گیاهی که برگ های زیبایی دارد، استفاده می شود. این گل ها (برگواره ها) با تنوع رنگ ها و اندازه ها در گونه های مختلف و دوام گل شاخه بریده در آراستن دسته گل ها و تزیین لباس جشن ها نیز کاربرد بسیاری دارند. فصل گلدهی اکثر این دورگه ها، تابستان است. ارتفاع آن ها در حدود ۶۰ سانتیمتر است و نسبت به گونه های طبیعی کوچک تر و ظریف تر هستند.


 

آموزش پرورش توت‌فرنگی در گلدان

حل مشکل بلند شدن غیر عادی برگهای گل بامبو


گل شیپوری,پرورش گل شیپوری,انواع گل شیپوری


  گل شیپوری


نیازمندی های محیطی

خاک:

این گیاه خاک کمی اسیدی را دوست دارد و به زهکشی مناسب نیاز دارد و همچنین خاک این گیاه باید به گونه ای انتخاب شود که رطوبت را در خود نگه دارد و سریع خشک نشود. بنابراین برای خاک مناسب از دو قسمت پیت موس+دو قسمت خاک باغچه + یک قسمت شن یا پرلایت می توان استفاده کرد.در کاشت این گیاه در خاک باید توجه داشت که در صورتی که عمق کاشت ریزوم ها کم باشد به ریزوم ها در صورت گرما استرس وارد می شود و همچنین کاشت عمیق باعث کاهش گلدهی می شود. در کاشت این گیاه در گلدان نیز باید توجه کرد که عمق گلدان حداقل ۳۰ سانتیمتر باشد.


(0) نظر

گلها و معانی مختلف انها

گلها و معنای آنها موضوع گفتگوی انسان برای مدت زمان مدیدی بوده‌است. نمادگرایی در گلها بی‌پایان بوده و معانی از حمایت، عشق، هشدار و ثروت دسته‌بندی می‌‌شوند. انواع خاصی از گلها سرشار از معانی خاصی هستند. در هر صورت گل به خودی خود دنیایی از معانی عمیقی را دربرمی‌گیرد.


گل ها طبیعی و معانی مختلف آن ها 


بسیاری از گلها معنای تولدی دوباره را دربرمی‌گیرند، اما در هر صورت تآکید سمبولیک زیادی برای گلها و معانی آنها وجود دارد، از قبیل:


امید

عشق

زندگی

تولد

یگانگی

رشد

سرزندگی

زیبایی

فداکاری

الهام

ارتباط

شاید این ضرب‌المثل زیبای چینی را تا بحال نشنیده باشید که: «وقتی فقط دو پنی در جهان باقیست، با یکیش نان بخر و با دیگری یک شاخه گل سوسن.


در طول سالها، بشر زبان سمبولیک گلها را کشف‌کرد، که در دوره ویکتوریا در قرن شانزدهم، توسط ماری ورتلی، این معانی به عموم شناسانده‌شدند. قبل از تحقیق وی، نمادگرایی گلها تقریباً ناشناخته برای عموم بود.


معنای گل طبق نوع شکوفه گلها، طرز گل ارایی، تعداد گلها در گل‌آرایی، ترکیب گلها و تعداد آنها  متفاوت است. بطور کلی یک دسته گل به عنوان هدیه، می‌تواند معانی نمادگرایانه‌ای داشته‌باشد. تنها افراد زیرک در زبان گلها و معانی آنها قادر به دریافت آن نشانه و معنای مرموز هستند.


دوره ویکتوریا تنها مرحله کشف مهیج گلها نبود. معنای عمیق‌تر گلها توسط منابع متفاوت استفاده‌شده و تفسیر‌شده‌اند.


گلها و معانی بیان‌شده توسط فرهنگهای باستانی:

 گل آرایی های جذاب و دسته گل های بی نظیر  برای مراسم عروسی و تزیین های جذاب گل روز ولنتاین تا شکوفه هایی که ما به عنوان هدیه یا حتی ابراز علاقه تقدیم می کنیم ، دلایل و معانی گل های زیادی وجود دارد . دفعه بعد اندکی پیش از خرید تامل کنید و مفهوم و معانی گل های مختلف را با دقت بررسی کنید . گل ها می تواند یک هدیه شخصی شگفت انگیز باشند اگر آن گلی را انتخاب کنید که معانی اش بیشترین نزدیکی را به پیامی داشته باشد که می خواهید ارسال کنید . گل ها بهترین هدیه هستند اگر در کنار معانی گل آرایی زیبایی هم داشته باشند.  در این زمینه آموزشگاه گل آرایی بوی گل مفتخر است که می تواند با بهترین اساتید و آموزش ها شما همراهی کند تا در مراسمتان با خدمات گل آرایی این موسسه تک به نظر برسید  . 


معانی گل های مختلف


میخک

یکی از رایج ترین گل ها در جهان گل میخک می باشد که بسیار محبوب است . میخک ها در انواع مختلف رنگ ها وجود دارند و معمولا از معانی گل میخک یا نماد آن عشق و شیدایی را میتوان نام برد .


معانی گل های مختلف


گل داوودی

گل های داوودی نشانگر دوستی ، عشق و لذت هستند . انها برای دکور جلوی دالان در تابستان و پاییز استفاده می شوند . انها گل های با دوام و رنگی هستند که مراقبت از انها نیز اسان است.


معانی گل های مختلف


گلایل

شاخه های بلند گلایول یکی چشم نوازترین گل ها می باشند . این گل ها معنی قدرت ، افتخار و شیفتگی می دهد که می تواند برای دادن به فرد خاص مقابل مناسب باشد . این گلهای استوانه ای می توانند تا پنج فوت رشد کنند . هم چنین انها تقریبا در هر رنگی از قرمز روشن تا صورتی وسمه ای وجود دارند .


معانی گل های مختلف


گل ادریس

شکوفه های بزرگ و زیبای بوته ادزیس معانی متضادی دارند . انها هم می توانند به عنوان گیاه و هم به عنوان گل مورد بریده شوند چون دارای شکوفه های بزرگ و زیبایی هستند . یه علاوه انها بویی عالی دارند . انها علاوه بر اینکه زیاد در مراسم های عروسی زیاد استفاده می شوند به خاطر تنوعشان نیز زیاد محبوبیت دارند .


معانی گل های مختلف


گل زنبق(ایریس)

تنها چند گل دیگر می توانند با زیبایی ظرافتمندانه زنبق همخوانی داشته باشند. این گل نشان دهنده ایمان ، امید و اگاهی است و می تواند در موقعیت های بسیاری یافت شود . هر چند به خاطر رنگ ابی جذابش شناخته شده است در رنگ های دیگری مانند زرد و سفید نیز می تواند یافت شود .


معانی گل های مختلف


ارکیده

این گل جذاب نشان دهنده نادر بودن و زیبایی ظریف می باشد. انهایی که دنبال یک گل با تاثیرگذاری پایدار هستند می توانند این گل را به عنوان گزینه ای عالی انتخاب کنند . هم به عنوان گیاه در گلدان و هم گل بریده شده بسیار جذاب می باشند .

معانی گل ها در فرهنگ های مختلف دنیا 


سرخپوستان بومی آمریکا

مصریهای باستان

یونانیهای باستان

سلتی‌های باستانی

ژاپنی‌ها

چینی‌ها

و بسیاری فرهنگهای دیگر اطراف دنیا که زبان مخصوص گلهای خاص خود را دارند.


برای هدیه دادن گلها وقت بیشتری گذاشته تا به فردی که می‌خواهید گل هدیه دهید، معنای عمیق‌تری را برسانید. در ادامه تعدادی از گلها را به همراه معانیشان می‌آوریم.


گلهای عمومی و معانی آنها:

معنای گل رز:

معنای گل رز بر حسب رنگش متفاوت است. اما بطور کلی گلهای رز نشانه عشق عمیق، توجه، هوش، تعادل، و احساس شدید است. همچنین گاهی پیام بهبودی، تجدید حیات، جوانسازی و شهامت را دارند. رزها ویژگیهای پیچیده‌ای داشته و بنابراین معانی پیچیده‌ای نیز دارند.


علاوه بر اینکه محبوب روز ولنتاین هستند، حامل پیام غرور، فداکاری، و پیمان عمیق در هر سطحی هستند. گل رز را زمانی به کسی هدیه دهید که در مورد قصدتان جدی باشید.


معنای گل آماریلیس از تیره سوسنها:

نماد موفقیت پس ازیک مبارزه است. این گلها معمولاً زمانی که کسی کاری را بخصوص در زمینه تحصیلی، نوشتاری، تلاشهای هنری با موفقیت انجام می‌دهد، هدیه‌داده‌می‌شوند. بعلاوه، گل آماریلیس گلی عالی برای هدیه‌دان زمانی است که می‌خواهید پیام بازسازی و تجدید بدهید.


معنای گل شکوفه سیب:

شکوفه‌های سیب با طبیع سکرآورشان، نماد عشق سکرآور، صلح، شهوانیت، و باروری است. شکوفه‌های درخت سیب توسط سلتیهای باستان به عنوان نماد عشق بسیار مورد احترام بودند. آنها تختهایشان را با شکوفه‌های سیب می‌آراستند تا شبی وسوسه‌انگیز را با این شکوفه‌ها داشته‌باشند.


شکوفه سیب همچنین نماد زندگی طولانیست.


معنای گل کاملیا:

گل کاملیا با گلبرگهای گرد لطیف و منحنیهای نرم، به عنوان سمبل آزو، احساس شدید، ظرافت است. این گل نشانه احساسی عمیق در قلب برای محبوبتان است. همچنین نماد کمال و برتریست. پس به معشوقتان گل کاملیا هدیه‌دهید. هدیه دادن گل کاملیا به این معناست که "تو توجهم را جلب‌ کرده‌ای و من این شانس را می‌خواهم که شما را بیشتر بشناسم.»


معنای گل نرگس:

گل نرگس به معنای ایمان، صداقت، بخشش، و بی‌شیله‌پیله‌گی است. گل نرگس را زمانی به کسی هدیه بدهید که می‌خواهید بخشش و سپاسگزاری را نشان‌دهید.


معنای گل سوسن:

گل سوسن نماد گلهای مادر، به ویژه زنانی که تازه مادر شده‌اند، نماد باروری هستند. گلهای سوسن همچنین مناسب هدیه ازدواجند، زیرا سنبل یگانگی، مشارکت و ارتباطات طولانی‌مدت هستند. این گلها را به مادران تازه و نوعروسان هدیه داده و خوشحالی را در چهره‌شان ببینید.


بعلاوه گلهای سوسن در مراسم تدفین در فرهنگهای مختلف گاهی دیده‌می‌شوند. گل سوسن نماد ایمان، امید، آرامش، و زندگی ماورای کره خاکی است.


شما می توانید با خرید اینترنتی گل و ارسال آن برای افرادی که دوستشان دارید، به آن ها روحیه و شادابی هدیه دهید.


(0) نظر

خرید دسته گل عروس

خرید دسته گل عروس


انتخاب و خرید دسته گل زیبا  همواره از الویت های مهم یک عروس میباشد که همیشه زمانی را برای انتخاب یک دسته گل زیبا و مناسب  میگذارد.


در انتخاب گل عروس دقت کنید ، یکی از مهمترین الویت ها احساس عروس نسبت به گل و راحتی او در طول مراسم میباشد. دسته گلی را که بوی تندی دارد و باعث الرژی میگردد را انتخاب نکنید.


گل عروس ممکنه دارای گرده باشه و این علتی برای کثیفی لباس عروس شود ، همچنین این گرده ها ممکن است باعث حساسیت فصلی عروس شود پس در انتخاب گل دقت لازم را بکنید ، چرا که عطسه و آبریزش بینی عروس باعث جلوه ای بد مطمئنا میشود.


دسته گل عروس انواع مختلفی دارد از جمله :  گرد ، کلاسیک ، آبشاری و بازویی و میتوانید با توجه به شرایط و سلایق خود هر کدام را انتخاب کند به عنوان مثال اگر میخواهید لباس شما در دید باشد میتوانید از طرح گرد کوچک استفاده کنید.


یکی از متداولترین طرح ها گرد است که بسیار سفارش داده میشود.


سبک  کلاسیک سبکی سنتی و قدیمی تر را دارد.


سبک آبشاری به عنوان مثال برای افرادی که طرح دامن و لباس ساده ای دارند و نمیخواهند در دید باشد انتخاب مناسبی است ، چرا که در این مدل گل ها به صورت آبشاری آویزان میشوند.


همچنین  سبک بازویی ساقه های بلندی دارد که تا آرنج عروس را در لباس عروس میپوشاند.


برای خرید دسته گل عروس هر مدلی که مدنظر شما است را در برخی از نمونه کارهای ما مشاهده فرمایید در صورت نیاز به طرحی سفارشی با ما در تماس باشید، همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت و ارسال میکنند.


شما میتوانید برخی از نمونه کارهای گل فروشی آنلاین گندم Vip را در زیر مشاهده فرمایید و برای خرید گل و ثبت سفارش خود به صورت اینترنتی همین الان اقدام فرمایید.


دسته گل ارزان ، دسته گل با قیمت مناسب


با هر سلیقه یا هر بودجه ای می توانید دسته گل با قیمت مناسب یا دسته گل ارزان سفارش دهید با به صورت رایگان در تهران برای شما ارسال می شود.
دسته گل ارزانترکیب گل های میخک و رز باعث کاهش هزینه می شود. گل های میخک نسبت به رز های هلندی ارزان تر بوده و با ترکیب گل های رنگی میخک باعث زیبا تر شدن دسته گل می شود. استفاده از کاغذ های رنگی زیبا به جای جعبه گل نیز در کاهش هزینه نیز مؤثر است. این اطمینان را به شما می دهیم تمامی گل های موجود در گل فروشی آنلاین گندم Vip با کیفیت بوده و به صورت روزانه از باغات گل تهیه می شود. برای دریافت کد تخفیف در مناسبت های خاص مثل روز مادر، ولنتاین و اعیاد ها می توانید با گل فروشی آنلاین گندم VIP تماس بگیرید یا در صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید و از مدل های جدید و تخفیف ها با خبر شوید.


همچنین شما میتوانید با خرید رز جاودان که در قیمت های مناسب هستند یک روز عالی را برای عزیزانتان رقم بزنید ، رز های جاودان در انواع و قیمت های مناسب موجود هستند که هر یک کاملا شیک و با طراحی چشمگیر هستند و از مهمترین مزیت های آنها نسبت به بقیه گل ها ماندگاری آنها می باشد برای مشاهده محصولات رز جاودان به صفحه مربوطه مراجعه کنید.


دسته گل آبی


دسته گل آبی برای عاشقان این رنگ گل آرایی شده است. رز های آبی مناسب خانم ها و آقایان می باشد، به شرطی که رنگ آبی را پسند کنند. بهترین شاخه گل رز آبی را برای شما به صورت روزانه تهیه میکنیم و به صورت رایگان در تهران ارسال میکنیم.

دسته گل ساده


اگر مدل گلی مدح نظر دارید ولی در محصولات مشاهده نمی کنید، می توانید با گل فروشی گندم به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید. شاخه گل های رز آبی همگی هلندی و درجه یک می باشد و به صورت روزانه از باغات گل تهیه می شود تا شاداب و با طراوت به دست شما عزیزان برسانیم. توجه کنید که گل رز هلندی نسبت به رز های دیگر طول عمر بالا و همچنین با کیفیت تر می باشند. شما می توانید در هر شهر ایران که باشید به تهران گل ارسال کنید که کاملا رایگان می باشد.


برای سفارش دسته گل می توانید به دو صورت تلفنی و اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید.


شما میتوانید برای خرید گل و سفارش انواع دسته گل از گل فروشی آنلاین گندم در کمترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید ، برای سوپرایز کردن عزیزانتان همین امروز اقدام کنید و منتظر مناسبت خاصی نباشید.


دسته گل بزرگ برای عشق های واقعی و ماندگار، برای عزیزان سنگ تمام بزاریم!مطمئنا یک دسته گل 100 شاخه ای تاثیری شگفت انگیز برای عزیزان شما خواهد داشت و در ذهن و یاد او همیشه خواهد ماند


تعداد شاخه های دسته گل را مشخص کنید:


50 شاخه گل (رز هلندی)

80 شاخه گل (رز هلندی)

100 شاخه گل (رز هلندی)

150 شاخه گل (رز هلندی)

200 شاخه گل (رز هلندی)

300 شاخه گل (رز هلندی)

400 شاخه گل (رز هلندی)

500 شاخه گل (رز هلندی)

1000 شاخه گل (رز هلندی)


برای شما بهترین و یا کیفیت ترین شاخه گل های رز را تهیه می کنیم. گل های که داخل دسته گل همه از شاخه رز های هلندی و درجه یک استفاده شده است. تازگی و کیفت رز های هلندی باعث ماندگاری بلند مدت و همچنین افراد با سلیقه می توانند به راحتی رز ها رو خشک کنند، بدون اینکه شاخه گل ها خراب یا گندیده شود.


شما می توانید برای سفارش این دسته گل های بزرگ سفارش خود را به صورت اینترنتی و تلفنی ثبت نمایید.


دسته گل رز بزرگ


رزهای موجود در دسته گل رز همگی طبیعی است و به صورت  رایگان برای شما ارسال می گردد.


همچنین شما می توانید برای خرید گل اینترنتی در طرح ها و رنگ های متنوع به صفحات مربوطه مراجعه فرمایید ، پیشنهاد ما به شما مشاهده جعبه گل ها میباشد که طراحی های بی نظیری را میتوانید پیدا کنید.
(0) نظر

گل رز جاودان

آیا شما با رز جاودان آشنایی دارید ؟ رزهای جاودان طبیعی هستند و میتوانند بدون نور خورشید و آب تا 5 سال دوام بیاورند ، به همین دلیل به انها رز ماندگار نیز گفته میشود در واقع این رزها به رز دیو ودلبر نیز مشهور هستند شما میتوانید برای سفارش رز جاودان به گل فروشی آنلاین گندم مراجعه کنید و تمامی رزها را در آنجا مشاهده کنید و سفارش خود را ثبت کنید همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت و به صورت را یگان برای شما ارسال میکنند.
رز جاودان هفت رنگ
مطمئنا همانطور که مشاهده میکنید این یک هدیه ی خاص برای عزیزانتان است ، که در کنار خاص بود از قیمتی کاملا مناسبی برخوردار است برای مشاهده قیمت ها به سایت مراجعه کنید. رز جاودان با اسم دیو و دلبر شناخته میشود و برگرفته از نام همین فیلم است این اسم و نمادی عاشقانه و تبریک را میرساند.


قیمت رز جاودان

از گل رز جاودان می توانید برای مناسبت های خاص مثل هدیه روز مادر، پدر، تولد، سالگرد دوستی و ازدواج و گل ولنتاین نیز استفاده نمایید.گل های رز جاودان همانطور که در لیست پایین مشاهده میکنید قیمت های متفاوتی دارند.


شما میتوانید از این گل در همه مناسبت ها استفاده کنید  از جمله تولد که بسیار پر استفاده است روز پدر مادر ازدواج و یا ولنتاین و ..... همچنین قیمت های مدل های مختلف فرق میکند برای مثال رز جاودان سه رنگ با رز جاودان هفت رنگ قیمتی متفاوت دارد.
میتوانید در کنار رز جاودان هدیه هم  بدهید

برای جذابیت و ساده نبودن گل برای شما هدیه های خاصی را آماده کرده ایم که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این نوع هدایا نیز استفاده کنید.

تیم گندم برای ساده نبودن تبریک و یا مناسبت خاص شما هدیه های خاصی هم در نظر گرفته تا در صورت نیاز در کنار رزهای جاودان استفاده کنید ، پس در کنار سفارش رز جاودان در صورت نیاز هدیه هم میتوانید سفارش دهید.


معنی و مفهوم رز جاودان قرمز


از قدیم تا به حال رنگ قرمز برای رز سمبل عشق بوده و هم اکنون نیز است ، و با سفارش این رز در واقع شما دارید به عزیزانتان عشق ابدی خود را نشان میدهید ، عشقی که همیشه ماندگار است که کاملا جذاب و عاشقانه است و همراه با یک گنبد شیشه ای نمایی بی نظیر را تداعی میکند.


رزهای جاودان دقیقا مثل گل های معمولی هستند که رشد میکنند با این فرق که آنها دست ساز هستند و به عبارتی مانیکور شده اند ، پس از رشد گلها ، ساقه آنها با مواد خاص پوشانده میشود  که در نهایت این ماده باعث ماندگاری رز ها میشود تا 5 سال!وهیچ مشکلی برای گل پیش نمیآید حتی اگر این ماده جدا شود از آن.برای زیبایی بیشتر رز جاودان گلبرگهای آسیب دیده شده برداشته میشوند تا کمال زیبایی گلهای رز جاودان نمایان شوند.این موضوع به رزها تازگی میدهد که در خانه میتوانید از دیدن ان لذت ببرید.


در اکثر اوقات ، این گل ها همچنین با فلزات گرانبهایی مانند ، نقره ، طلا ، پلاتین پوشیده شده اند تا جذابیت بیشتری به دست آورند. این گل رز های جاودانه نه تنها هدیه ای مناسب برای شریک عاشقانه شما بلکه برای اعضای خانواده مانند والدین و خواهر و برادران نیز  مناسب است و به معنی عشق بی پایان است.


رزهای جاودان در برخی از موارد با فلزهای گرانلها نظیر نقره یا طلا و یا پلاتین پوشیده میشوند تا جذابتر باشند.


رز جاودان هفت رنگ

شما می توانید رز جاودان های زیبا را در تعداد بیشماری از رنگهای طبیعی سفارش دهید. ما با ارائه رز جاودان هفت رنگ زیبا که در گنبد شیشه ای و با کیفیت بالا در امان مانده اند  را ارائه می دهیم. این گلهای ماندگار و دست ساز ساخته شده اند و به دلیل ظاهر تازه و زرق و برق دار هیچ رقیبی در بازار ندارند.

بنابراین ، به شریک زندگی خود و یا خانواده تان گل رز زرق و برق دار هدیه دهید که نیازی به آبیاری مداوم  یا نور مستقیم خورشید نداشته باشد. این زیباییاطمینان حاصل می کند که طلسم عشق هرگز نمی شکند.(0) نظر

خرید دسته گل رز قرمز

راهنمای خرید گل

قبل از خرید گل حتما به نکات زیر توجه کنید :


گل باید تازه و قبراق باشد تا مدت زمان ماندگاری آن بالا رود. (عواملی چون دما، نور خورشید و رطوبت بر عمر گل تاثیر گذار است.)


گل ها را با توجه به فصل سال انتخاب کنید. هر گل با توجه به فصل؛ با قیمت مناسب تری می توانید تهیه کنید. (گل ها در فصل خودشان سازگاری و ماندگاری بهتری دارند)


در هنگام خرید می توانید بر اساس سلیقه رنگ گل ها را انتخاب کنید یا از ترکیب چندین گل در دسته گل، سبد گل و جعبه گل استفاده نمایید. (افراد با سلیقه و خوش ذوق می توانند سفارش گل را با تم رنگی مهمانی ست کنند)


قبل از خرید گل رز جاودان حتما با کارشناس مجموعه تماس بگیرید و شرایط نگهداری گل رز جاودان را بپرسید، توجه کنید که رز جاودان باید کمتر از دو ماه از موم شدن(جاودان شدن) به دست شما برسد، چرا که هر چقدر گل در انبار گل فروشی بماند از عمر آنها کاسته خواهد شد.


در هنگام سفارش گل رز به نوع رز توجه کنید که دو نوع می باشد گل رز هلندی و گل رز ایرانی. رز هلندی از کیفیت و ماندگاری بالاتری نسبت به رز ایرانی دارد و همچنین قیمت این گل نسب به رز ایرانی بالاتر است. برای خرید گل رز به وبسایت گندم وی ای پی مراجعه کنید .


خرید جعبه گل لاکچری

یک هدیه خاص و عالی برای عزیزان شما. زیبایی و خاص بودن این جعبه ها عزیزان شما را شگفت زده خواهد کرد. جعبه گل ها به صورت حرفه ای و مدرن بسته بندی و ارسال می شود. گل های که در جعبه گل لاکچری قرار می گیرد طبیعی و تازه می باشد. می توانید در هنگام سفارش متن مورد علاقه خود را وارد نمایید تا در جعبه قرار دهیم.خرید گل رز بی شک یکی از بهترین انتخاب ها است.


خرید جعبه گل | سفارش باکس گل

جعبه گل هدیه ای مناسب برای آقایان و بانوان می باشد که در ابعاد، رنگ بندی و قیمت های مناسب برای شما گل آرایی شده و آماده ارسال می باشد. در جعبه گل از گل های رز، میخک و سایر گل های فصلی استفاده شده است که تمامی گل ها از باغ های گل به صورت روزانه تهیه شده است. باکس گل ها انواع مختلفی دارد که از پرطرفدار ترین آنها می توان به باکس گل رز ، باکس گل ارزان، باکس گل شیشه ای، باکس گل لاکچری و باکس گل هدیه اشاره نمود. هدیه ای خاص و ارزشمند که می توانید لحظه های خوش و دلنشینی را برای عزیزان خود پدید آورید. ارسال گل (جعبه گل عروس، جعبه گل سرخ، جعبه گل قرمز، جعبه گل هدیه) در تهران کاملا رایگان بوده و در هر زمان می توانید سفارش گل خود را به صورت تلفنی یا اینترنتی ثبت نمایید. بلافاصله بعد از ثبت سفارش گل کارشناسان گندم وی.آی.پی با شما تماس خواهند گرفت تا هماهنگی های لازم برای ارسال گل انجام شود.


خرید دسته گل 

اگر دنبال این هستید که احساس واقعی خودتون رو به عزیزانتون نشون بدید پیشنهاد ما، دسته گل‌ های گندم وی آی پی ست.

انواع دسته گل‌ها در سبک‌های اروپایی، مینیمال، دسته گل عروس و... در فروشگاه اینترنتی گندم وی آی پی موجود هستند و حتی می‌تونید رنگ گل تعداد شاخه، نوع گل(متناسب با گیاهان موجود در فصل) و حتی دیزاین دلخواهتون رو سفارش دهید. با خرید دسته گل ‌های گندم وی آی پی با خیال راحت به قدردانی از عزیزاتون، خواستگاری از همسر آیندتون، قرارهای عاشقانتون، عیادت بیمارتون، دسته گل تولد دوستان و خانوادتون و به استقبال مسافر عزیزتون برید.همچنین دسته گل های ما در ابعاد و رنگ های متنوعی طراحی شده است که با توجه به مناسبت های خاص گل آرایی شده است. شما میتوانید برای خرید گل در تهران همین الان سفارش خود را به صورت اینترنتی یا تماس با همکاران ما ثبت و در زمان مشخصی خودتان ، تحویل بگیرید.

http://flgclassifieds.cce.cornell.edu/author/gandomflower/

(0) نظر

ارسال رایگان تاج گل کمتر از 2 ساعت در تهران

ارسال رایگان تاج گل کمتر از 2 ساعت در تهران

پیشنهاد میشود حتما برای خرید تاج گل ترحیم از وب سایت استفاده کنید، به دلیل اینکه این کار امروزه بسیار مرسوم بوده و شما میتوانید با یک تماس سفارش تاج مورد نظر خود را به گندم وی آی پی بدهید و آن را کاملا سفارشی متناسب با سلیقه خود گل آرایی کنید. 

همچنین هزینه حمل نقل در تهران کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد.

ارسال رایگان تاج ها فقط در تهران امکان پذیر است.


سفارش تاج ها به صورت تلفنی:

برای سفارش تلفنی می توانید با شماره 86046241 و همراه 09127179328 با کارشناس های مجموعه تماس بگیرید.


راهنمای انتخاب گل ترحیم

معمولا در ایران برای تاج تسلیت از گل های گلایل ، لیلیوم که خود گل ترحیم لیلوم دو مدل دارد معمولی و اورینتال ، مدلهای معمولی آن تک رنگه است و همچنین نسبت به گل ترحیم اورینتال کوچکتر هستند.

گل های اورینتال  هم که از خانواده همان لیلیوم است درشت تر هستند و مزیت آنها عطر آنها است نسبت به گل ترحیم معمولی.

از مهمترین نکات برای تمامیه تاج ها پرپشت بودن آنها و همچنین تازگی گل ها است ، دقت کنید تاجی که انتخاب میکنید برای هر مراسمی پرپشت باشد و از گلهای زیادی استفاده شود تا حجیم دیده شود .

در مورد تازگی گل ها هم بدیهی است که گل ها اگر با طراوت نباشند تاج شما پژمرده و بی کیفیت خواهد بود.


گل مناسب و مرسوم امروزی برای تاج تسلیت

در قدیم از گل های گلایول در رنگ های متنوع برای تاج ها معمولا استفاده می کردند ، اما امروزه برای مراسم های ترحیم  از گل های لیلیوم داووی ، ارکیده  و یا میخک هم استفاده میکنند، همچنین امروزه بسیاری از افراد با توجه به سن شخص فوت شده گل های گوناگونی با رنگ های متنوعی انتخاب میکنند ، همچون گل رز ، گل رز در رنگ های متنوع همچون قرمز و سفید استفاده میشود، همچنین ترکیب این گل ها با یکدیگر میتواند یک تاج بی نهایت زیبا و مناسب برای مراسم شما باشد.

در هر صورت این موضوع کاملا مرتبط با سلیقه و مناسبت شما است ، حتی گل آرایی نیز میتواند کاملا با سلیقه شما و سفارشی باشد.

شما میتوانید برای انتخاب و خرید گل رز در سایت محصولات متنوع ما را مشاهده کنید و پس از انتخاب گل های مد نظر با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید ، همچنین شما میتوانید تاج ها را به صورت آنلاین سفارش دهید.

در سایت طرح ها و انواع مختلف و آماده ای وجود دارد و شما میتوانید به صورت اینترنتی از گل فروشی اینترنتی گندم VIP سفارش خود را ثبت کنید.


پایه های تاج ترحیم

معمولا پایه های تاج تسلیت به صورت چوبی و فلزی است به دلیل زیاد بودن گل ها معمولا پایه ی گل ها دید خاصی ندارند ،  مگر این که تاج شما کاملا به صورت سفارشی گل آرایی شود که در آن صورت از یک پایه گل چوبی استفاده میشود که نمایی فوق العاده دارد.


کارت پستال سفارشی (متن روی تاج)

برای بیان و انتقال احساسات از طریق جملات حس خود را بیان کنید، جملات شما به همراه گل ارسال می شود.معمولا در ایران جملاتی کوتاه را مانند : تقدیم برای عرض تسلیت و یا ما را در غم خود شریک بدانید استفاده میشود. اما میتوانید از متن بلند هم استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت gandomvip.com مراجعه کنید.

(0) نظر

دسته گل رز

دسته گل

خرید دسته گل هدیه مناسب برای عزیزانی که دوستشان دارید ، یک سوپرایز عالی و فراموش نشدنی است. گل های بکار رفته در گل فروشی اینترنتی گندم وی آی پی همه غنچه بوده و گل ها گرده افشانی نخواهند داشت.


غنچه بودن گل باعث ماندگاری طولانی گل شده و حتی می توانید با توجه به شرایط نگهداری گل آنها را خشک کنید و یادگاری نگه دارید.


خرید دسته گل رز قرمز

پیشنهاد می شود اگر در شروع رابطه هستید یا عاشقانه می خواهید عشق خود را اثبات کنید از دسته گل رز با رنگ قرمز استفاده کنید. رز قرمز نماد عشق و محبت می باشد که می توانید در بسته بندی شیک و زیبا سفارش دهید.

گل های طبیعی و خوش بو در دسته گل عاشقانه قرار عاشقانه شما را لطافت می بخشد و موجب خوشحالی و شادابی می شود و رابطه شما را دلپذیر می کند.


گل روز تولد آقایون فراموش نشه (برای تولد همسر، پدر، برادر و کسانی که دوستشان دارید) هدیه ای مناسب برای انواع مناسبت ها و مراسم ها، می توانید برای عرض تبریک، تشکر، افتتاحیه و دیگر مراسم ها استفاده کنید.


دسته گل تولد

دسته گل تولد هدیه ای تاثیر گذار و به یاد ماندنی است. از ایام قدیم تا به امروز برای عزیزانمون برای هر بهانه ای شاخه گلی هدیه می دهیم. دسته گل تولد هدیه ای خاص و منحصر به فرد است که نه قدیمی می شود و نه از چشم می افتد. گل با طراوت و زیبایی که دارد حس عشق و دوست داشتن را شعله ور می کند، حتی اگر یک شاخه گل باشد.


حتما نیاز نیست که برای تولد سنی افراد تولد رو تبریک بگید. شما می تونید به هر بهانه ای برای عزیزان خود تولد بگیرید و از دسته گل تولدت مبارک (مدل سورپرایز)  استفاده کنید.


انتخاب نوع و رنگ گل با توجه به مناسبت ، مهمترین مسئله در سفارش گل است ، به طور مثال اگر دسته گل را برای تولد میخواهید، گلهای شاد با رنگ های روشن انتخاب کنید و اگر برای عیادت نیاز به یک گل دارید میتوانید با رز سفید حس آرامش و شادابی را به مخاطب هدیه کنید.


دسته گل برای نوزاد

همچنین میتوانید با خرید گل رز برای نوزاد و متن  : قدم نو رسیده مبارک باشه ، حسی زیبا را انتقال دهید و احساسات خود را ابراز کنید.برای قدم نو رسیده و مادرش می توانید با خرید گل رز تصویری زیبا در ذهن مادر ایجاد کنید .


خرید دسته گل عروس

انتخاب و خرید دسته گل زیبا  همواره از الویت های مهم یک عروس میباشد که همیشه زمانی را برای انتخاب یک دسته گل زیبا و مناسب  میگذارد.


در انتخاب گل عروس دقت کنید ، یکی از مهمترین الویت ها احساس عروس نسبت به گل و راحتی او در طول مراسم است. دسته گلی را که بوی تندی دارد و باعث الرژی میشود را انتخاب نکنید.


گل عروس ممکنه دارای گرده باشه و این علتی برای کثیفی لباس عروس شود ، همچنین این گرده ها ممکن است باعث حساسیت فصلی عروس شود پس در انتخاب گل دقت لازم را بکنید ، چرا که عطسه و آبریزش بینی عروس باعث جلوه ای بد مطمئنا میشود.


دسته گل عروس انواع مختلفی دارد از جمله :  گرد ، کلاسیک ، آبشاری و بازویی و میتوانید با توجه به شرایط و سلایق خود هر کدام را انتخاب کند به عنوان مثال اگر میخواهید لباس شما در دید باشد میتوانید از طرح گرد کوچک استفاده کنید.


یکی از متداولترین طرح ها گرد است که بسیار سفارش داده میشود.


سبک  کلاسیک سبکی سنتی و قدیمی تر را دارد.


سبک آبشاری به عنوان مثال برای افرادی که طرح دامن و لباس ساده ای دارند و نمیخواهند در دید باشد انتخاب مناسبی است ، چرا که در این مدل گل ها به صورت آبشاری آویزان میشوند.


همچنین  سبک بازویی ساقه های بلندی دارد که تا آرنج عروس را در لباس عروس میپوشاند.


برای خرید دسته گل عروس هر مدلی که مدنظر شما است را در برخی از نمونه کارهای ما مشاهده فرمایید در صورت نیاز به طرحی سفارشی با ما در تماس باشید، همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت و ارسال میکنند.


هدیه های سفارشی

در هنگام سفارش گل ، به فصلی که در آن قرار دارید توجه کنید چرا که گلها باید تازه و مناسب با فصل باشند ، در بهار علاوه بر استفاده از گلهای فصل مانند، فرزیا و لیستیانتوس ، می توان از دیزاین های خاص بهار که شامل چیدمان با تنوع رنگ می باشد نیز استفاده کرد.


برای غافل گیری می توانید هدیه های خود را با توجه به فصل سال با هماهنگی سفارش دهید یا اینکه از هدیه های لوکس(عروسک، ادکلن اسپرت) که از قبل برای شما آماده کرده ایم استفاده نمایید.


راهنمای خرید دسته گل و ارسال رایگان

کلیه سفارشات گل در گل فروشی گندم کمتر از یک ساعت آماده ارسال می باشد و هزینه حمل و نقل آن در تهران کاملا رایگان بوده و هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد. برای سفارش دسته گل می توانید به دو روش اینترنتی و تلفنی ثبت نمایید.


گل های بکار رفته در دسته گل تولد و آماده ارسال


گل رز: در رنگ های( سفید، قرمز، لب ماتیکی ، زرد، رز صورتی)

گل میخک: میخک در رنگ های (سفید، قرمز، صورتی، زرشکی، بنفش)

تمامی تصاویر  گل ها واقعی بود و توسط این مجموعه عکاسی شده است چنانچه مورد مشابه دیگری را در نظر دارید(با توجه به تم عروسی، تولد و …)  می توانید با ما تماس بگیرید تا طبق سلیقه شما گل آرایی شود.


تمامی مدل های موجود در گل فروشی آنلاین مدل روز 2020 گل آرایی شده است که برای شما مدل های متنوعی گل آرایی کرده و آماده ارسال گل  می باشد.

دسته گل رز قرمز

(0) نظر

باکس گل های لاکچری در فروشگاه اینترنتی گندم Vip

جعبه گل | خرید باکس گل

جعبه گل بهترین هدیه از سال‌های قدیم تاکنون بوده است. گلفروشی آنلاین گندم Vip مرغوب‌ترین و بهترین مدل‌های باکس های 2020 را برای شما گل آرایی نموده است. بر اساس کیفیت و مراسم‌ها انواع متنوعی از باکس شیشه‌ای و لوکس و باکس گل رز را آماده کرده‌ایم.


این امکان برای افراد خوش سلیقه فراهم نمونده ایم تا بتوانند قبل از خرید جعبه گل، رنگ و ظاهر باکس به همراه گل‌های داخل جعبه را به صورت سفارشی انتخاب نمایید، همچنین می‌توانید حس و عشق خود را در جمله‌ای خاص روی کارت پستال گل به عزیزان خود منتقل کنید.


باکس گل حروف

همانطور که اشاره کردیم باکس گل در انواع مختلفی موجود میباشد شما میتوانید با مراجعه به صفحه باکس گل حروف  و یا در محصولات زیربرخی از نمونه کارهای ما را مشاهده کنید ، همچنین برای طراحی باکس سفارشی خود با ما در تماس باشید  ، همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی و ارسال مینماید.


باکس گل شیشه ای

این نوع باکس از لحاظ بصری یکی از لوکس ترین طراحی های موجود در گندم وی آی پی میباشد که بیشتر با نام باکس گل شیشه ای لاکچری نیز شناخته میشود ، همچنین میتوان این محصول را به عنوان  یکی از محصولات پرسفارش نام برد ، جنس این باکس ها از پلکسی گلاس شفاف است.


در محصولات زیر شما میتوانید نمونه های مختلفی  از باکس های شیشه ای  را مشاهده فرمایید.


باکس گل رز

باکس گل رز قرمز نه تنها در ایران بلکه در کل جهان از شهرت خاصی برخوردار است ، این باکس گل از لحاظ عاطفی حس فراموش نشدنی را به مخاطب شما میرساند ، این باکس در انواع و طرح های مختلفی در گندم وی آی پی موجود میباشد و یکی از پرفروش ترین باکس  ها در جهان میباشد.


برای مشاهده باکس گل های دیگر با انواع طرح ها و گل های متنوع به فروشگاه اینترنتی gandomvip.com مراجعه کنید.

انواع باکس گل تولد ، باکس گل رز ، باکس گل حروف و .... برای شما با قیمت مناسب طراحی شده است.شما میتوانید این باکس را به صورت گروهی ( دسته ای از گل رزها) و یا به صورت تکی (گل رز جاودان ) در رنگ های متنوع  سفارش دهید ، در زیر میتوانید انواع طراحی های مختلف باکس  رز را مشاهده فرمایید.


باکس گل رز جاودان بنفش برای مشاهده رنگ های دیگرو یا خرید گل به فروشگاه اینترنتی Gandom vip مراجعه کنید و به صفحه گل رز جاودان مراجعه کنید.


باکس گل تولد

مطمئنا گل می تواند یک هدیه ی بی نظیر برای عزیزانمان در روز تولدشان باشد ، شما میتوانید با سفارش این باکس و همچنین نوشته ای ، احساسات خود را به بهترین نحو برای عزیزان خود ابراز کنید و آنها را سوپرایز کنید.


گندم وی آی پی تمامی محصولات اشاره شده را  با تضمین بهترین کیفیت گل و تضمین محصول، به دست شما عزیزان میرساند تا حسی فراموش نشدنی را تجربه کنید.


راهنمای سفارش جعبه گل:

به صورت تلفنی سفارشات خود را ثبت نمایید.

می‌توانید با انتخاب هر محصول به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید.

هزینه حمل و نقل ارسال گل در تهران رایگان می‌باشد.

قبل سفارش می‌توانید از مشاورین فروش گل مشاوره بگیرید.

شما میتوانید برای خرید گل در انواع گوناگون به فروشگاه اینترنتی گندم وی آی پی مراجعه کرده و سفارش گل مدنظر خود را دهید و عزیزان خود را با این کار سوپرایز کنید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش گل شما را ثبت و ارسال می نمایند.


برای سوپرایز کردن عزیزان خود همیشه باید نکاتی را رعایت کنید ، با توجه به روش های زیر شما میتوانید به بهترین وجه یک روز عالی را برای عزیزان خود رقم بزنید.


۵ روش کلیدی مهم برای سورپرایز کردن

هرچند که اکثر افراد از غافلگیر شدن خوشحال می شوند ، اما بعضا نیز علاقه ای به سورپرایز شدن ندارند، به همین خاطر بهتر است ابتدا درمورد روحیات طرف مقابل آگاهی کافی داشته باشید، ممکن است در ان زمانی که شما تدارکات یک مهمانی را انجام داده اید شخص انرژی ای برای روبرو شدن با یک هیجان را نداشته باشد.

در انتخاب روش غافلگیری خلاقیت به خرج دهید و تا حد امکان از روش های کلیشه و تکراری استفاده نکنید ، با توجه به اینکه هر شخص به گونه ای متفاوت غافلگیر می شود. سورپرایز کردن میتواند بدون مهمان و یا جمعیت زیاد انجام شود .

از هر مناسبتی میتوان برای سورپرایز کردن استفاده کرد اما بهتر است مناسبت هایی انتخاب شود که برای فرد دارای ارزش بیشتری می باشد مانند سالگرد ازدواج و تولد.انتخاب گل کاملا به سلیقه شما و مناسبت بستگی دارد، شما میتوانید با توجه به مناسبت با خرید دسته گل یا یک باکس مخاطب خود را سوپرایز کنید.

یکی دیگر از مسائلی که در این رابطه حائز‌ اهمیت است ، یافتن مکانی مناسب برای غافلگیر کردن شخص است ، که این مورد بنا بر سلایق و نوع سورپرایز متفاوت خواهد بود ، به طور کافی شاپ میتواند مکان مناسبی باشد.

چنانچه برایتان گرفتن یک مراسم و حضور در کنار آن شخص و سورپرایز کردن حضوری مقدور نیست ، می توان با سفارش انلاین از گل فروشی آنلاین گندم وی آی پی مخاطب خود را غافلگیر کنید .

با توجه به موارد ذکر شده انتخاب شما برای خرید گل و یا سفارش جعبه گل ارزان باز است و میتوانید در لیست محصولات زیر انواع جعبه گل در طراحی و سبک های متفاوت با قیمت های مناسب را انتخاب کنید و یا با مراجعه به صفحه خرید گل لیست بی شماری از طراحی های متفاوت را مشاهده فرمایید و یک روز فراموش نشدنی را برای عزیزان خود رقم زنید.


(0) نظر
X