spring

وبلاگي براي معرفي انواع گل

spring
social
spring

وبلاگي براي معرفي انواع گل

بهترین نکات برای نگهداری گل ها

1. همیشه گلها را به صورت زاویه دار مرتب کنید.

ساقه های خود را با برش دادن به طول دلخواه و برش دادن انتهای ساقه ها در یک زاویه آماده کنید. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که حداکثر سطح برای جذب آب وجود دارد و همچنین ساقه ها به طور صاف در پایین گلدان قرار نمی گیرند و مانع جذب آب می شوند. پس از اصلاح ، بلافاصله آنها را در آب قرار دهید. برخی از ساقه ها در اثر قرار گرفتن در معرض هوا به سرعت برش های تازه ای ایجاد می کنند و جذب آب را برای آنها سخت می کند. بعضی از ساقه ها این کار را نمی کنند ، اما اینکه همه گلها را پس از برش مستقیماً درون آب قرار دهید ، یک قانون خوب است.


2. هر شاخ و برگ را که زیر سطح آب باشد حذف کنید.

شما می توانید ساقه ها را خیلی راحت و با دستان خود بچرخانید ، اما ممکن است گاهی اوقات نیاز به استفاده از قیچی یا هرس های گل دار داشته باشید  دور نگه داشتن شاخ و برگ از آب مهم است زیرا باعث رشد باکتری می شود که به نوبه خود باعث مرگ سریعتر گلها می شود.


3. از یک گلدان تمیز استفاده کنید.

اگر از همان گلدان به طور مکرر برای گل های تازه استفاده می کنید ، مهم است که گلدان را بین دسته گل بشویید (فقط آبکشی نکنید ، بلکه در واقع از آب و صابون استفاده کنید). باکتری های ناشی از پوسیدگی آخرین چیدمان شما می توانند باعث شوند گل های جدید شما خیلی سریعتر از آنچه انتظار دارید از بین روند و بمیرند.


4. روزانه آب را تازه کنید.

این مرحله اضافی می تواند به طور چشمگیری به طول عمر شکوفه ها کمک کند. وقتی آب را عوض می کنید ، به معنای واقعی کلمه باکتری ها را از بین می برید. اگرچه بسته به نوع چیدمان شما ، حذف ساقه های خود از گلدان برای جایگزینی کامل آب ممکن است دشوار باشد. در این حالت ، فقط روزانه آب تازه به ترتیب خود اضافه کنید تا دوباره پر شود.5- به چیدمان خود مقداری غذای گل بدهید.

آیا آن بسته های کوچکی را می شناسید که اغلب هنگام خرید گل به آنها دست می یابید؟ آنها کاملا ارزش استفاده دارند! فرمول قندی گلهای شما را تغذیه می کند و باعث زنده ماندن آنها برای مدت طولانی تری می شود. همچنین می توانید غذای گل را بصورت آنلاین بخرید تا در دسترس شما باشد ، برای زمانی که این بسته ها را با خرید گل خود تهیه نمی کنید یا اگر از باغ خود غذا می گیرید یا برش می دهید.


6. از گلهای تازه ، محلی و فصلی استفاده کنید.

یکی از مواردی که من در مورد طراحی گل دوست دارم این است که یک قسمت کوچک از فضای باز را به خانه های ما می آورد. من معتقدم که زیباترین گل ها همان گلهایی هستند که به خانه نزدیک می شوید بو و نمای آنها به شما روحیه میدهد. چه گل صد تومانی و گل کوکب زیبا در طول تابستان ، و چه شاخه های همیشه سبز و هورنسی خشک در زمستان ، طبیعت زیبایی بسیار زیادی برای لذت بردن به ما می دهد!

7. خلاق باشید 

یک روش سرگرم کننده برای جلب توجه کردن آرایش های گل وجود دارد، استفاده از عناصر گیاهی غیر سنتی است. شاخه های زغال اخته ، توت فرنگی ها یا انار گزینه های سرگرم کننده ای هستند. تقریباً هر چیزی که رشد می کند را می توان در یک چیدمان قرار داد - حتی اگر برای عملکرد آنها نیاز به استفاده از چوب گل یا سیم دارید. با مواد اولیه خود خلاق باشید!


برای اطلاعات بیشتر به گل فروشی آنلاین گندم مراجعه کنید و با کلیک بر روی www.Gandomvip.com

(0) نظر
X