spring

وبلاگي براي معرفي انواع گل

spring
social
spring

وبلاگي براي معرفي انواع گل

تمام معانی گل رز قرمز که باید بدانید

Rose background


شاید شنیده باشید که "گل رز یک گل قرمز است" - اما به گفته کارشناسان گل ، این کاملاً درست نیست. در حقیقت ، محبوب ترین گل در آمریکا بسته به رنگ شکوفه آن ، معانی مختلفی دارد. به همین دلیل است که ما همه رنگهای رایج را گردآوری کرده ایم که می توانید گل رز پیدا کنید ، و هر رنگ چه نمادی را نشان می دهد.فلوروگرافی ، که به زبان گلها نیز معروف است ، در دوره ویکتوریا همه عصبانیت بود. هدیه دادن گل به کسی هرگز هدایا نبود - هر گل معنای پنهانی داشت که می تواند برای آنکه احساس واقعی خود را به دل عزیز خود منتقل کنی. نه تنها نحوه تحویل و چیدمان معنادار بود ، بلکه نوع و رنگ گلهای شما به معنی تفاوت بین گفتن "ببخشید" و "من شما را دوست دارم" بود. گل رز همانطور که امروز انجام شده ، نمادی از عشق است. اما اینکه آیا این دوستی باشد یا عشق عاشقانه بستگی به سایه گل رز دارد. در اینجا لیستی جامع از کلیه معانی رنگ گل رز آورده شده است به گونه ای که کسی که دوستش دارید می تواند گل رز را به ویژه ارتباط شما در روز ولنتاین تحویل درب آنها بگیرد.

برای شروع با راهنمای معانی رنگ گل رز ، اجازه دهید از سبکترین رنگ های گل رز به تاریکی سفر کنیم. گل سرخ های سفید به طور سنتی با ازدواج ها و آغاز های جدید همراه است ، اما زیبایی آرام آنها همچنین آنها را به یک ژست یادبود تبدیل کرده است. مناسب برای مناسبت های احترام ، گل رز سفید روشی مناسب برای احترام از یک دوست یا دوست عزیز در شناخت یک آغاز جدید یا وداع است. رنگ خالص آنها باعث احترام ، ادای احترام به آغازهای جدید می شود و ابراز امیدواری برای آینده می کند. هنگامی که این مناسبت خواستار تجلیل از دسته گلهای سفید است ، روشی مناسب برای گفتن است ، "من به شما فکر می کنم."


رنگ عاج در حالی که مشابه است ، رنگی سفید و سفید است که سایه ای تیره تر به نظر می رسد. معمولاً به عنوان یک رنگ کرم یا پوسته تخم مرغی تصور می شود ، گل رز عاج اغلب برای ارائه زیبایی ظریف مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند یک حس آرامش و لوکس را فراهم کند. رنگ عاج نیز نمایانگر جذابیت است و می تواند هدیه ای عالی برای کسی باشد که دارای طعم و سبکی نفیس است. این معنی رنگی می تواند انتخاب خوبی برای اطلاع شما باشد که بدون مراقبت از اهداف عاشقانه به شما اهمیت دهد.


در حالی که روزی زرد یک بار نماد حسادت و حرص و آز بود ، اما اکنون نمایانگر دوستی و مراقبت است. مانند گل آفتابگردان گرم ، دادن یک گل رز زرد به یک دوست ، گرمی و محبت را منتقل می کند و می تواند راهی عالی برای نشان دادن لذت شما باشد. گلهای رز زرد نیز نمادی از یاد و خاطره گرم یا نشان قدردانی از دیگری است.


گلهای رز هلو به دلیل تشکر از شما و ابراز قدردانی مشهور است. آنها معمولاً برای جشن گرفتن یک معامله یا ترتیب تجاری به آنها داده می شود و می تواند نشانه وفاداری باشد. گل رز هلو به دلیل رنگ گرم آنها یک سورپرایز "شیرین" است و یک هدیه عالی برای نشان دادن تحسین به دختر یا دوست جوان است.


5- گل رز نارنجی


با انرژی چشمگیر آنها ، گل رز نارنجی کودک وحشی خانواده گل سرخ است. گل رز نارنجی نمایانگر جذابیت و غرور است. هر احساسی را که ممکن است با آن بخاطر شور و اشتیاق ، اشتیاق ، قدردانی داشته باشید - گل سرخ نارنج باعث می شود پیام با زیبایی و ظرافت دریافت کنید.


6. گل رز صورتی

نمادی کلاسیک از لطف و ظرافت ، گل رز صورتی اغلب به عنوان نشانه ای از تحسین و تقدیر تقدیم می شود. آنها نجیب ترین گل رز هستند و آن پیام را به لطف لطف خود منتقل می کنند. خواه آنها بهترین دوست ، نامزد یا همکار همیشگی شما باشند ، یک دسته گل رز صورتی یک روز روشن را در روز شخصی خاص ایجاد می کند.


7. گل سرخ

گل سرخ که مدت ها با زیبایی و کمال در ارتباط است ، روشی افتخارآمیز برای گفتن "دوستت دارم" است. گل سرخ شور و اشتیاق و عشق عاشقانه ای قوی را برای شخص دیگری نشان می دهد. خواه برای تولد باشد ، روز ولنتاین یا فقط برای ابراز قدردانی در هر روز ، راهی بهتر از دسته گلهای رز قرمز برای به اشتراک گذاشتن احساسات شما وجود ندارد.


8- گل رز اسطوخودوس

گل رز اسطوخودوس اغلب در بهار دیده می شود و در نگاه اول عشق را نشان می دهد. از این گلهای رز برای بیان جذابیت و شیفتگی استفاده می شود. زیبایی آنها مشهور است که دلربا را منتقل می کند و معنای آنها بر حسب سایه متفاوت است سایه های تیره تر گلهای اسطوخودوس حس رگال ، عظمت و شکوه را به شما منتقل می کند.


برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر رنگ های متفاوت گل رز مراجعه کنید.


لینک : رنگ های متفاوت گل رز چه مفهومی را-تداعی می کنند

(0) نظر

زیباترین باکس گل های لاکچری با 15% تخفیف


برای سفارش این جعبه گل ها و مشاهده قیمت ها بر روی خرید گل در پایین  صفحه کلیک کنید همچنین تمامی محصولات را میتوانید با 15% سفارش دهید.

(0) نظر

تصاویر زیباترین دسته گل ها با 15% تخفیف
برای مشاهده دسته گل های بیشتر و مشاهده قیمت ها بر روی خرید گل کلیک کنید. همچنین شما میتوانید از 15% تخفیف برای کلیه محصولات بهره مند شوید.

(0) نظر
X