spring

وبلاگي براي معرفي انواع گل

spring
social
spring

وبلاگي براي معرفي انواع گل

گل رز جاودان

آیا شما با رز جاودان آشنایی دارید ؟ رزهای جاودان طبیعی هستند و میتوانند بدون نور خورشید و آب تا 5 سال دوام بیاورند ، به همین دلیل به انها رز ماندگار نیز گفته میشود در واقع این رزها به رز دیو ودلبر نیز مشهور هستند شما میتوانید برای سفارش رز جاودان به گل فروشی آنلاین گندم مراجعه کنید و تمامی رزها را در آنجا مشاهده کنید و سفارش خود را ثبت کنید همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت و به صورت را یگان برای شما ارسال میکنند.
رز جاودان هفت رنگ
مطمئنا همانطور که مشاهده میکنید این یک هدیه ی خاص برای عزیزانتان است ، که در کنار خاص بود از قیمتی کاملا مناسبی برخوردار است برای مشاهده قیمت ها به سایت مراجعه کنید. رز جاودان با اسم دیو و دلبر شناخته میشود و برگرفته از نام همین فیلم است این اسم و نمادی عاشقانه و تبریک را میرساند.


قیمت رز جاودان

از گل رز جاودان می توانید برای مناسبت های خاص مثل هدیه روز مادر، پدر، تولد، سالگرد دوستی و ازدواج و گل ولنتاین نیز استفاده نمایید.گل های رز جاودان همانطور که در لیست پایین مشاهده میکنید قیمت های متفاوتی دارند.


شما میتوانید از این گل در همه مناسبت ها استفاده کنید  از جمله تولد که بسیار پر استفاده است روز پدر مادر ازدواج و یا ولنتاین و ..... همچنین قیمت های مدل های مختلف فرق میکند برای مثال رز جاودان سه رنگ با رز جاودان هفت رنگ قیمتی متفاوت دارد.
میتوانید در کنار رز جاودان هدیه هم  بدهید

برای جذابیت و ساده نبودن گل برای شما هدیه های خاصی را آماده کرده ایم که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این نوع هدایا نیز استفاده کنید.

تیم گندم برای ساده نبودن تبریک و یا مناسبت خاص شما هدیه های خاصی هم در نظر گرفته تا در صورت نیاز در کنار رزهای جاودان استفاده کنید ، پس در کنار سفارش رز جاودان در صورت نیاز هدیه هم میتوانید سفارش دهید.


معنی و مفهوم رز جاودان قرمز


از قدیم تا به حال رنگ قرمز برای رز سمبل عشق بوده و هم اکنون نیز است ، و با سفارش این رز در واقع شما دارید به عزیزانتان عشق ابدی خود را نشان میدهید ، عشقی که همیشه ماندگار است که کاملا جذاب و عاشقانه است و همراه با یک گنبد شیشه ای نمایی بی نظیر را تداعی میکند.


رزهای جاودان دقیقا مثل گل های معمولی هستند که رشد میکنند با این فرق که آنها دست ساز هستند و به عبارتی مانیکور شده اند ، پس از رشد گلها ، ساقه آنها با مواد خاص پوشانده میشود  که در نهایت این ماده باعث ماندگاری رز ها میشود تا 5 سال!وهیچ مشکلی برای گل پیش نمیآید حتی اگر این ماده جدا شود از آن.برای زیبایی بیشتر رز جاودان گلبرگهای آسیب دیده شده برداشته میشوند تا کمال زیبایی گلهای رز جاودان نمایان شوند.این موضوع به رزها تازگی میدهد که در خانه میتوانید از دیدن ان لذت ببرید.


در اکثر اوقات ، این گل ها همچنین با فلزات گرانبهایی مانند ، نقره ، طلا ، پلاتین پوشیده شده اند تا جذابیت بیشتری به دست آورند. این گل رز های جاودانه نه تنها هدیه ای مناسب برای شریک عاشقانه شما بلکه برای اعضای خانواده مانند والدین و خواهر و برادران نیز  مناسب است و به معنی عشق بی پایان است.


رزهای جاودان در برخی از موارد با فلزهای گرانلها نظیر نقره یا طلا و یا پلاتین پوشیده میشوند تا جذابتر باشند.


رز جاودان هفت رنگ

شما می توانید رز جاودان های زیبا را در تعداد بیشماری از رنگهای طبیعی سفارش دهید. ما با ارائه رز جاودان هفت رنگ زیبا که در گنبد شیشه ای و با کیفیت بالا در امان مانده اند  را ارائه می دهیم. این گلهای ماندگار و دست ساز ساخته شده اند و به دلیل ظاهر تازه و زرق و برق دار هیچ رقیبی در بازار ندارند.

بنابراین ، به شریک زندگی خود و یا خانواده تان گل رز زرق و برق دار هدیه دهید که نیازی به آبیاری مداوم  یا نور مستقیم خورشید نداشته باشد. این زیباییاطمینان حاصل می کند که طلسم عشق هرگز نمی شکند.(0) نظر
X